İstanbul Mobil Oto Servis

İstanbul Mobil Oto Servis

İstanbul Mobil Oto Servis

İstanbul mobil oto servis olarak profesyonel hizmetlerin adresi olmayı 15 yıldan fazladır sürdürüyor, bu alanda her defasında beklentilerin çok daha üzerinde sonuçlar doğuruyoruz. Profesyonel kadromuz sayesinde sektörün liderleri arasında yer alıyoruz. En yakın tamirhane olarak her nerede olursanız olun bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Araçlarınızın bütün aksamlarında meydana gelen değişimleri denetleyen, herhangi bir arıza anında sinyalleri toplayıp sürücüye gönderen araç beyinlerinde meydana gelen sorunları mobil oto servis ile çözüyoruz. Motor beyin tamiri işlemlerini parça değişimleri dahil yerine getiriyoruz.

Araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun kullanım ömürlerini uzatmak için, performanslarını arttırmak için İstanbul mobil oto servis periyodik bakım işlemleri yapıyoruz. Bütün aksamlarının gerekli kontrollerini gerçekleştiriyor, parça değişimlerini, yağ değişimlerini, filtre değişimlerini, ayarlarını yapıyoruz. Gerek muayene öncesi gerek mevsimsel geçiş süreçlerinde gerekse yıllık bakımlarını İstanbul oto servis ile en uygun biçimde tamamlıyoruz.

Şanzıman Tamiri ve Kaporta Onarım Servisi

İstanbul mobil oto servis firmamızşanzıman tamiri işlerini de başarıyla yerine getirmektedir. Motorlardan aldığı gücü istenen tork değerine yükseltip şafta ileten ve hareketi sağlayan şanzımanlar araçlarda manuel ve otomatik olarak değişir. Ülkemizde çoğunluk manuel şanzıman olsa da otomatik şanzımanlı araçların sayısı da her geçen gün artıyor. Yine de otomatik şanzıman konusunda profesyonel deneyime sahip olanların sayısı oldukça azdır. Otomatik şanzımanın kendine has bir yapısı olduğu için daha farklı ekipmanlar, daha yeni makineler ve ustalık gerektiriyor. İstanbul mobil oto servis irmamız bütün bunlara sahip olmanın ayrıcalığını yaşarken müşterilimize de yansıtıyor, otomatik şanzıman sistemleri dahil bütün şanzıman bakımlarını, arızalarını, parça değişimlerini, onarımlarını yapıyoruz.

Otomatik şanzımanlı araçlarda tork vektörünü, vites kavrama gruplarını, yağ pompasını, şanzıman muhafazasını, hidrolik valf gövdesini, güneş dişli gruplarını ve diğer arıza kaynaklarını tespit ediyor, başarıyla ortadan kaldırıyoruz. Manuel şanzımanlı araçlarda da vites dişlilerinde, giriş milinde, grup dişlisinde, vites çatalında, keçelerinde ve diğer bütün parçalarındaki arızaları, hataları, onarımları yapıyoruz. Bütün şanzıman sistemlerinde değişmesi gereken parçaları orijinalleriyle değiştiriyor, garantili çözümler üreterek sizlerin can ve mal güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarıyoruz.

İstanbul mobil oto servis olarak kaporta tamiri de yapıyoruz. Kaporta araçların en fazla zarar gören alanıdır. Çevresel etkenlere fazla maruz kaldıkları için kaportalarda çizilmeler, ezilmeler, çökmeler her zaman meydana gelebilir. Bunlar müdahale edilmediği taktirde büyüyebildiği gibi herhangi bir satış sırasında araçlarınızın büyük değer kaybetmesine neden olur. Çünkü araçlarda ilk dikkat çeken her zaman kaportadır ve estetik performanstan önce göze ilişir. Bu yüzden de kaporta sorunlarının orijinaline uygun, uzun ömürlü şekilde çözülmesi gerekir. Bizler bu kapsamda boyalı boyasız hasar tamirleri yapıyor, özel ekipmanlarımız ile en uygun uygulamaları yapıyoruz. Araçlarınızın ulaşılması en zor yerlerindeki detaylara dahi hassasiyetle müdahale ediyoruz.

Hizmetlerimizi sadece tamirhanemiz sınırlarıyla kısıtlamıyoruz. Bütün bunlar haricinde İstanbul oto servis yol yardım çözümleri üretiyor, özel çekicilerimiz ile her nerede olursanız olun en yakın tamirhane konumunda bulunuyoruz. Hangi sebeple olursa olsun yolda kaldığınızda, araçlarınızı hareket ettiremediğinizde 7 gün, 24 saat tarafımıza ulaşabilirsiniz. Anında ekiplerimizi harekete geçiriyor, lokasyonunuza ulaşarak araçlarınızı alıyor, tamirhanemize, istediğiniz servise veya otoparka teslim ediyoruz. Dilerseniz tamirhanemizde gerekli onarımlarını yapıp tekrar adresinize teslimini yapıyoruz.

7/24 İstanbul Mobil Oto Servis Desteği

Mobil oto servis firmamız hizmet yelpazesiyle bölgesinde ve ulusal bazda fark yaratmak hedefindedir. Bu yüzden de sürekli kendimizi yeniliyor, altyapımızı geliştiriyoruz. Teknolojiyi sistemimize dahil etmekten çekinmiyor, her ne konuda bir gelişme yaşanıyorsa oldukça kısa sürede İstanbul mobil oto servis sistemimize dahil ediyor, en modern oto tamir, bakım, onarım servisi olmayı sürdürüyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonHEMEN ARA