Araç Bakımı

İstanbul Araç Bakımı

İstanbul araç bakımı marka ve modeli fark etmeksizin bütün araç sahiplerinin ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Araçlarınızın modeli, maddi değeri ve sekmendi her ne olursa olsun yüzlerce parçanın birleşiminden meydana gelir. Bütün parçalar kullanıcıların dahili olmadan bir iş paylaşımı yaparak farklı fonksiyonelleri yerine getirir. Bize de performans olarak döner. Fakat her şeyde olduğu gibi araçların parçalarında da belli bir kullanım ömrü vardır. Kullanım ömrü malzemeye, ekipmana, kullanım alanına, kullanım alışkanlıklarına göre değişir. Fakat istisnasız her birinin zaman zaman bakıma, onarıma, değişime ihtiyacı vardır.

İstanbul araba bakımı yapılmayan araçların kullanım ömrünü tamamlayan parçaları etkisini yitirerek hem araçtan alınacak performansı düşürür hem yakıt tüketimini arttırır hem de can ve mal güvenliğini riske atar. Firmamız mobil oto servis olarak profesyonel çalışmalara imza atmakta, araçlarınızın gerekli bakımlarını yaparak alacağınız performansı arttırmaktadır. Üstelik bütün bunları çok gelişmiş bir altyapı sayesinde yapıyoruz. En ileri teknolojileri kullandığımız iş yerimizde araçlarınızı A’dan Z’ye kontrol ediyor, yıpranan parçalarında onarım gerekenleri onarıyor, değişmesi gerekenleri değiştiriyoruz. Hem sizi hem de araçlarınızı güvence altına alıyoruz.

İstanbul Araç Bakımı Avantajları

İstanbul araç bakımı tecrübelerimizden söyleyebiliriz ki düzenli bakımı yapılmayan araçlar zamanla alışık olmadığınız tepkiler vermeye başlar. Beklenmedik anlarda sizi zorda koymaya, üstelik bunu sık sık tekrarlamaya başlar. Periyodik araç bakımı sayesinde bunların önüne geçebilir, seyahatlerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Araçlarınızla yolculuğa çıktığınızda kendinizi güvende hissettiğiniz gibi yakıt tüketiminizi düşürür, seyahat konforunuzu arttırırsınız.

Ülkemiz şartlarında en eski model araçlara sahip olmak dahi büyük bütçeler gerektirir. Eğer büyük emeklerle sahip olduğunuz araca periyodik İstanbul araba bakımı uygulatmaz iseniz aracınızın kullanım ömrünü de azaltmış olursunuz. Küçük bakım masraflarından kaçtığınız bir ortamda çok büyük arızalarla karşılaşıp yüklü meblağlar ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

İstanbul araba bakımı marka ve modele gere, aracınızın yakıtına göre, kullanım tipine göre değişir. Örneğin ülkemiz şartlarında yakıt kaliteleri, karayollarının durumu düşünüldüğünde dizel yakıtlı araçların maksimum 10.000 km’de bir düzenli bakımı yapılması gerekir. Benzinli araçların 15.000 km’de bir düzenli bakımlarının yapılması gerekir. Turbo sahibi araçlarda ise araç bakımı değişmekte, her 6 ayda bir turbo bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Araçlarınızın İstanbul araç bakımı hizmetini hangi sıklıkla alması gerektiği aracın kullanım alanına göre de değişir. Dur kalkın fazla olduğu, yoğun trafik koşullarında kullanılan, hızlı sürüşe maruz kalan araçlarda periyodik bakıma ekstradan hassasiyet gösterilmelidir. Bu bakımdan İstanbul araç Bakımı şehrin koşulları, trafik yoğunluğu ve diğer etkenler düşünüldüğünde çok daha hassasiyet kazanıyor.

Kaliteli ve Güvenilir İstanbul Araç Bakımı Merkezi

İstanbul oto servis kapsamında yapılması gereken işlemler oldukça detaylıdır ve bunları tespit etmek, uygulamayla geçirmek profesyonellik gerektirir. Mobil oto servis olarak bizler yağ değişimi, polen filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi, fren, motor, far ayarları, ön takım kontrollerini yapıyoruz. Yine triger kayışlarının kontrolünü, rot ayarı kontrolünü, balataların kontrollerini, şanzıman kontrolünü, direksiyon ayarlarını ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Araçlarınızı bilgisayar sistemimize takıp kontrollerini yapıyor, değiştirilmesi gerekenleri değiştiriyor, onarılması gerekenleri onarıyoruz. Bütün bunlar sayesinde araçlarınızda ağır arızalarla karşılaşmanızı önlüyor, can ve mal güvenliğinizi arttırıyoruz.

Eğer kaliteden ödün vermiyor, araçlarınıza değer veriyorsanız ve sektörün en iyisiyle çalışmayı tercih ediyorsanız firmamızı seçebilirsiniz. İstanbul araba bakımı alanında 15 yılı aşkın süredir hizmet veriyor, her nerede olursanız olun size en yakın araç bakım merkezi olarak öne çıkıyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA