Beyin Tamiri

İstanbul Beyin Tamiri

Mobil Oto Servis olarak her çeşit marka ve modeldeki araçlarınıza gereken önemi veriyor, beyin tamiri, araç bakımı, oto tamir, oto onarımı ve yol yardım hizmetlerini mükemmel bir şekilde yerine getirmeye çaba sarf ediyoruz. Temel ilkelerimiz ve gayemiz sizlerin sorunlarınıza olabildiğince hızlı ve güvenli çözümler üretmektir. Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde, araçlarınıza kendi aracımızmış gibi davranacağımızdan emin olabilir ve yüksek kalite hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Mobil Oto Servis olarak, çalışma saatlerinde gün içerisinde GSM numaramızdan bizlere her daim rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her biri alanında uzman e tecrübe sahibi teknik kadromuz ile hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Teknik ekip personellerimizin her birisi işini özveriyle yapmakta ve sektördeki gelişmeleri çok yakından takip ederek en modern ve inovatif envanteri bünyesinde barındırarak sizlere her zaman en güzel ve en doğru hizmeti vermeye devam etmektedir. Modern çağın gerisinde kalmadan teknolojik gelişmelerin yakından takip edildiği firmamızda, hizmet standartları sürekli yüksek kalite çerçevesinde güncellenmektedir.

Mobil Oto Servis olarak firmamızda önceliği her zaman müşterilerimize veriyor, sizlerin ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Her çeşit marka ve modeldeki araçlarınızın; modernize cihazlarımız ve teknik ekipmanlarımızla arızalarını tespit ediyor, en doğru ve en hızlı çözümler eşliğinde problemlerin üstesinden geliyoruz. Yüksek kaliteden asla taviz vermeyerek yaptığımız işin arkasında duruyor, sürekli olarak inovatif çözümler üreterek araçlarınızla uzun yıllar boyunca birlikteliğinize devam edebilmenizi sağlıyoruz.

Oto Servis Alanında Lider ve Öncü Firma

Mobil Oto Servis olarak sektördeki gelişmeleri çok yakından takip ederek teknik envanterimizi sürekli güncel ve en zengin sevide tutmaya gayret ediyoruz. En yeni cihazlarımızla arıza tespiti, araç onarımı ve araç bakımı yapıyoruz. Araçlarınızın daha sorunsuz olması, daha uzun ömürlü olması, daha az risk barındırması amacıyla araç periyodik bakımlarını sizler için başarıyla gerçekleştiriyoruz. Yıllık bakım, uzun yol bakımı, kilometre bakımı, muayene öncesi bakım hizmetleri gibi araçlarınızın ihtiyaç duyduğu oto periyodik bakımları mükemmel seviyede yerine getiriyoruz. Yağ, hava ve polen filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi, motor yağı değişimi gibi bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra; komple motor bakımı, fren balata değişimi, uzun far, kısa far ve sis farı ayarları, ön takım kontrolleri, zincir ve triger kayışlarının kontrolü, balata kontrolü, rot balans ayarı gibi aracınızın bütün kontrollerini yapıyor, oluşabilecek çeşitli riskleri minimum seviyeye indirmeye gayret ediyoruz.

Mobil Oto Servis olarak, araçlarınızın motor bölümünde bulunan ve beyin ismi verilen kontrol ünitelerinde ortaya çıkan arızalar için tamirat faaliyetlerini yapıyor, çeşitli bilgisayar programlarımız üzerinden araçlarınızın beynindeki arızaların tespitini ve onarımını yapıyoruz. Aracınızı çeşitli sensör testlerine tabi tutuyor, alınan uyarılar ışığında ortaya çıkabilecek riskleri elimizden geldiğince ortadan kaldırıyoruz. Mobil Oto Servis olarak, oto beyin onarımı ve diğer çeşitli işlemlerle aracınızın sıfır halindeki ilk günkü performansına kavuşmasını sağlıyoruz.

Mobil Oto Servis olarak manuel ve otomatik şanzıman onarımı ihtiyaçlarınıza da köklü çözümler üretiyoruz. Manuel, tam otomatik ve yarı otomatik şanzımanlarınızda ortaya çıkan arızaların nedenini tespit ediyor, gerekli şanzıman parça değişimlerini ve şanzıman beyni tamirlerini yaparak güvenle aracınızı kullanabilmeniz için sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Garantili ve orijinal yedek parçalarla aracınızın güven ve konfor hissiyatını en üst seviyeye çekmeye gayret ediyoruz.

Mobil Oto Servis olarak, özel bir uzmanlık gerektiren tam otomatik şanzıman tamiri ve oto beyin hizmetleri konusunda da sizlere hizmet vermeye devam ediyor, İstanbul Beyin Tamiri hizmetlerimizle alanımızda öncü firma olmayı sürdürüyoruz.

Call Now ButtonHEMEN ARA