Kaporta Tamiri

İstanbul Kaporta Tamiri Hizmetleri

İstanbul kaporta tamiri hizmetlerini almak için bizler ile sadece iletişime geçmek ve yardım talebinde bulunmanız yeterlidir. Mobil oto servis olarak bizler sizlere en kısa sürede yol yardım araçlarımızı yönlendirmekte ve hızlı, güvenli bir şekilde servisimize getirmekteyiz. İstanbul içerisinde sizlere 15 yılı aşkındır sunduğumuz hizmetler neticesinde güvenerek bizlerden yardım alabilirsiniz.

Kurum bünyemizde çalışan her birey alanlarında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşturulduğundan dolayı araçlarınıza en iyi hizmeti, en hızlı şekilde verebilecek bir kurum bünyesine sahibiz. İstanbul’un her noktasına ulaşım imkânı bulunan bir konumda yer almamız sayesinde de eşit süre içerisinde müşterilerimize ulaşma odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Aracınız servisimize çekildikten hemen sonra hızlıca alanında uzman, tecrübeli ustalarımız tarafından incelenmekte ve gerekli olan kaporta onarım, değişim ve diğer işlemleri hızlıca yapılmaktadır. Bu yapılan bakım, onarım işlemlerinde kaliteli malzemeler, orijinal parçalar ve son teknoloji cihazlar kullanılarak yapılmaktadır.

Hangi Araçlara Kaporta Tamiri Hizmeti Veriyoruz?

Kurumumuzda sizlere İstanbul kaporta tamiri alanında ülkemizde satışı yapılan ve yedek parçalarının temin edilebildiği tüm markaların kaporta tamiri hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Yani sizler için en ideal kaporta tamiri hizmetlerini vermekteyiz. Servise getirilen araçlarınız öncelikle kaporta parçalarının onarım mı yapılacak yoksa değişim mi konusunda karara vardıktan sonra en hızlı şekilde aracınızın marka ve modeline uygun kaporta parçalarını temin etmekte ve işleme başlamaktayız. Alanında uzun yıllar tecrübe edinmiş, profesyonellik kazanmış ustalarımız tarafından hassas bir şekilde araçlarınızın kaporta tamiri işlemleri yapılır.

İstanbul kaporta tamiri alanındaki işlemler içerisinde önemli bir nokta ise araçlarınızın orijinal rengi ile kaporta tamir işlemi sırasında hizmet alınan kurumun size yapmış olduğu boya hizmetinin renk tonunun tutması büyük öneme sahiptir. Kurum olarak bizler sizlere son teknoloji boya renk tespit cihazlarımız ve aracın kendi orijinal renk koduna bakılarak boya karışım cihazımızda renk tonu elde edilmekte ve boyama işlemi uygulanmaktadır. Kuruma işlemi sonrasında gözle görülemeyecek kadar renk tonu tutturulmuş bir hizmet vereceğimiz konusunda da şüpheniz olmasın.

Vermiş olduğumuz bu kaliteli ve hızlı çözüm odaklı çalışmalarımız neticesinde İstanbul oto tamiri alanında en iyi hizmet veren kurum olma yolunda ilerlemelerimizi sürdürmekteyiz. Firma misyonumuz %100 müşteri memnuniyeti yakalamak ve kurumumuzdan hizmet alan her müşterinin mutlu bir şekilde ayılmasını sağlama hedefindeyiz.

İstanbul Kaporta Tamiri Hizmetlerinde Fiyatlandırma Politikalarımız

Araçlarının kaporta kısımlarında küçük ya da büyük hasarlar meydan gelmiş olan müşterilerimiz bizler ile iletişime geçtiklerinde ilk sordukları sorular arasında fiyatlandırma ücreti olmaktadır. Mobil oto servis olarak bizler şeffaf hizmet veren kaliteli bir kurum olduğumuz için verilebilecek en uygun fiyatlandırma ve hizmetlerle sizlere yardımcı olmaktayız.

İstanbul kaporta tamiri hizmeti alırken başka kurumlarda aldığınızda çekici hizmetini ve farklı hizmetleri diğer kurumlardan almakta ve daha yüksek fiyat ödenmektedir. Ancak kurumumuzda kendi yol yardım araçlarımız ve diğer araçlarımız yer almasından dolayı dışarıdan hiçbir yardım almadan kendi hizmetlerimizi sağlamaktayız. Bu sayede en uygun fiyatı sizlere sunabilme imkânı elde etmekteyiz. İstanbul oto tamiri alanında en uygun fiyatı ve ne kaliteli hizmeti bizlerin sunacağı konusunda sizlere garanti verebiliriz.

Eğer sizlerde İstanbul ili içerisinde ikamet ediyor veya şuan İstanbul ili içerisinde bulunuyorsanız ve araçlarınız kaportasında hasar, göçük veya başka sorunlar varsa bizlerden hizmet alabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde çözüm odaklı hizmet vermek için bekliyor olacağız. Araçlarınıza kendi araçlarımız gibi özenle ve dikkatle hizmet vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile araçlarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA