Otomatik Vites Tamiri

İstanbul Otomatik Vites Tamiri 

İstanbul otomatik vites tamiri hizmeti veren kurumlar içerisinde değerli bir konuma sahip olan tecrübeli, uzun yıllardır profesyonel hizmet veren bir kurumuz. Siz değerli müşterilerimizin iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek İstanbul otomatik vites tamiri konusunda hizmete ihtiyacınız olduğunu bildirmeniz ve adres bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Mobil oto servis olarak sizlerin yardımına en kısa sürede yol yardım araçlarımızla gelmekte ve bakım, onarım ve arızalarının giderilmesi için servisimize çekmekteyiz. Bu hizmetleri 15 yılı aşkın bir süredir sizlere sunmamızın vermiş olduğu tecrübe ve mutluluk neticesinde sizlere kaliteli ve kesin çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız.

Kurumumuzda araç tamiri, bakım ve onarımı yapan her çalışanımız alanında uzun yıllar hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Bu tecrübenin getirdiği artılarla araçlarınıza en kısa sürede en iyi hizmeti vermekteyiz. Kurum servisimiz İstanbul ilinin her noktasına eşit mesafede bulunan bir konumda olmasından dolayı siz değerli müşterilerimize eşit bir hizmet sunmakta ve bu hizmetin kalitesini arttırarak devam ettirmek hedefindeyiz.

Arızalanmış olan araçlarınız servise çekildikten sonra tecrübeli ustalarımız tarafından incelenmekte ve sorunlu kısımlar belirlenmektedir. Daha sonrasında onarım için gerekli olan parçaların temin işlemi yapılmakta, bu temin işleminde araç marka ve modelinizin orijinal yedek parçaları kullanılmaktadır. Verilen hizmetlerimizde en son teknoloji cihazlar ve yeni malzemelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kimlere Otomatik Vites Tamiri Hizmeti Vermekteyiz?

Mobil oto servis kurumu olarak İstanbul vites tamiri alanında ülkemizde satışı bulunan ve yedek parçalarının temininin gerçekleştirilebildiği tüm araç marka ve modellerine tamir hizmeti sağlamaktayız. Yani piyasada hizmet veren en iyi kurumlardan biri olduğumuz konusunda eminiz. Yol yardım araçlarımız ile servisimize getirilen araçlarınızın öncelikle marka, model, renk ve diğer bilgilerini belirlemekte ve sistemimize girerek hangi yedek parçaları mevcut hangilerinin temin işlemi gerçekleştirilebilir belirlemekteyiz. Daha sonrasında son teknoloji cihazlarımız ile araçlarınızın beyin kutusu işe bilgisayarlarımızı eşleştirmekte ve vites kutusunda yer alan sorunu ve nedenini tespit etmekteyiz. Bu sayede kesin bir kanıya varmakta ve çözüm odaklı çalışmaya başlamaktayız.

İstanbul otomatik vites tamiri alabileceğiniz kurumlarda dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta ise araçlarınızın otomatik vites kutularının çok önemli bir parça olması ve hatlı bir işlem sonucunda büyük masraflar doğru bileceği konusudur. Bu yüzden İstanbul vites tamiri hizmeti alacağınız kurumu seçerken çok dikkatli ve seçici davranmanız gerekmektedir. Kurum olarak uzun yıllardır kazanmış olduğumuz tecrübeler ve son sitem cihazlarımız ile sizlere güvence vermekteyiz. Kaliteli bir hizmet vereceğimizden hiçbir şüpheniz olmasın.

Kurum olarak İstanbul otomatik vites tamiri sektöründe yer alan firmalar arasında en iyisi olmak ve %100 müşteri memnuniyeti yakalayarak mutlu bir şekilde kurumumuzdan ayrılmanızı sağlama hedefindeyiz.

İstanbul Otomatik Vites Tamiri Hizmetlerinde Fiyatlandırma Politikalarımız

Kurumumuzdan hizmet almak isteyen müşterilerimizin bizler ile iletişime geçtikten sonra sordukları ilk sorulardan birisi de fiyatlandırma politikalarımız olmaktadır. Mobil oto servis olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerdeki gibi şeffaf çalışmalarımız nedeni ile en uygun fiyatları vermekte ve bunları sizlere açıklamaktayız.

Araçlarınızın arızalandığı andan tamir işleminin bittiği ve aracınızın teslim edildiği ana kadar bütün aşamasındaki işlemleri kurum bünyemizde gerçekleştirdiğimizden dolayı en uygun fiyata en kaliteli hizmeti verebilmekteyiz. Hizmetlerimizi sizlere sunarken yedek parçalar dışındaki tüm işlemlerimizi servisimizde kendimiz yapmakta ve dışarıdan pahalı hizmet alamamaktayız. Bunlarda fiyatlandırma politikalarımıza yansımaktadır. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA