Hakkımızda

Mobil Oto Servis
Mobil Oto Servis

Hakkımızda

Mobil oto servis olarak 15 yıldan fazla süredir hizmetlerimize metlerimize devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize ve araçlarınıza değer veriyor, araçlarınızın tamirini, bakımını, onarımını yapıyoruz. Yolda kaldığınız anda en yakın çözüm ortağınız olarak bir telefon mesafesinde bulunuyor, her nerede olursanız olun yol yardım desteğimizi tarafınıza ulaştırıyoruz. Daima çözümlerimizi kusursuzca yerine getirmeye çalışıyoruz. Mobil oto servis olarak uzman çözümleri üretiyor, dürüst tavsiyelerde bulunuyor ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile hızlı, güvenilir, kaliteli sonuçlara imza atıyoruz. Araçlarınıza en az sizler kadar değer veriyoruz. Bu yüzden eğer araçlarınızı güvenilir, kaliteli ellere teslim etmek ve sorunları ortadan kaldırılmış halde, tam zamanında teslim almak istiyorsanız bizi tercih edebilir, araçlarınızın firmamızdan çıktığında en yüksek performansla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil oto servis olarak en araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun desteğe ihtiyacınız olduğunda en yakın tamirhane olarak bizi tercih edebilirsiniz. Bir telefonunuzla harekete geçiyor, lokasyonunuza ulaşarak araçlarınızı alıp tamirhanemizde gerekli işlemleri yapıp tarafınıza teslim ediyoruz. Bütün personellerimizin dinamik, özverili, iş ahlakına sahip kişilerdir. Sürekli kendilerini geliştirmekte, sektörde meydana gelen yenilikleri yakından takip etmektedirler. İşlerini en iyi şekilde yapmaya odaklanmakta, en gelişmiş teknolojileri kullanarak bakım, tamir, onarım işlemlerini sonlandırmaktadırlar.

Bizler daima müşteri memnuniyetini esas alıyor, uzun yıllardır müşteri memnuniyetini %100 oranında tutmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bunu kendimiz için bir motivasyon unsuru kabul ediyor, daima daha iyisini hayata geçirebilmek amacıyla aralıksız çalışıyoruz. En gelişmiş teknolojiye sahip makinelerimiz ile araçlarınızın sorununu noktasal tespit ediyor, gerekli çözümleri uyguluyoruz. Daima yaptığımız işlerin arkasında durarak garanti veriyoruz.

Kaliteli ve Modern Çözümler

Mobil oto servis olarak sektördeki en gelişmiş altyapıya sahip işletmelerden birisiyiz. Kendimizi sürekli güncel tutuyor, bu sayede her defasında kusursuz sonuçlar elde ediyoruz. En iyi ekipmanlarla arıza tespitlerimizi yapıyor, daha konforlu, sürüş keyfi yüksek araçlara sahip olmanız ve araçlarınızın kullanım ömrünü uzatmanız için periyodik araç bakım işlemlerini yapıyoruz. Yıllık bakım, kilometre bakımı, mevsim geçişlerinde düzenli bakım, muayene öncesi bakım hizmetlerimiz ile olası arızaları önceden tespit ediyor, sizi yolda koymamış sorunların tamirini yapıyoruz. Yağ, polen, hava, yakıt filtrelerinin değişimini, motor yağı değişimini, motor, balata, far ayarları, fren sistemleri, ön takım kontrolleri ve diğer bütün aksamlarını kontrol edip gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Yeni model araçların tamamında bulunan ve beyin olarak adlandırılan kontrol ünitelerinde ortaya çıkan sorunlarla alakalı beyin tamiri yapıyor, özel yazılım sahibi bilgisayar sistemlerimiz ile arıza tespitlerini yaptıktan sonra tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ardından gerekli testleri uyguluyor, sorunların tam olarak ortadan kaldırıldığına emin olarak araçlarınızı tarafınıza teslim ediyoruz.

Mobil oto servis olarak bütün şanzıman tamiri gereksinimlerine de çözüm üretiyoruz. Araçlarınız ister manuel şanzımanlı ister yarı otomatik isterse tam otomatik şanzımana sahip olsun. Bizler güçlü altyapımız ve deneyimli personellerimiz ile bütün bakım, onarım işlemlerini yapabiliyoruz. Otomatik vites tamiri gibi özel ustalık gerektiren alanlarda dahi üst düzey sonuçlar üretiyor, en iyi olarak öne çıkıyoruz.

7/24 En Yakın Çözüm Ortağınız

Firma olarak yalnızca araçlarınızın performansını etkileyen alanlarda değil estetiğini etkileyen kaporta sorunlarında da tarafımıza müracaat edebilirsiniz. Kaportada meydana gelen göçük, çizik, ezik gibi bütün sorunlara da kaporta tamiri işlerimiz neticesinde orijinal hallerine dönüştürüyoruz. Mini onarım, boyasız göçük düzeltme, oto boya işlemlerini en iyi şekilde yapıyoruz. Yine 7/24 acil yol yardım çözümleri üretiyor, nerede olursanız olun bir telefonla araçlarınızı bulunduğu yerde alıp tamirini gerçekleştiriyoruz. Kaliteyi daima uygun fiyata sunuyoruz.

İletişim

Bize Ulaşın

Mobil Oto Servis hizmetimiz için bize ulaşın.
Call Now ButtonHEMEN ARA